Wybierz najlepszy cosplay DMC: Devil May Cry

Wybierz najlepszy cosplay DMC: Devil May Cry

Sesja zdjęciowa obejmująca sześć modelek przebranych za bohaterkę gry, połączona z głosowaniem na najlepszy cosplay.

Klient: Cenega Poland
Produkt: DMC: Devil May Cry
Strona: http://dmc.gry-online.pl/

Jak da się zaobserwować, użytkownicy naszego portalu wykazują duże zainteresowanie cosplay’em. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt, aby zareklamować grę w której jedną z głównych postaci jest młoda dziewczyna. Współpracując ze znanym fotografem, zorganizowaliśmy sesję fotograficzną dla 6 profesjonalnych fotomodelek, stylizowanych przez doświadczoną wizażystkę na bohaterkę tej gry. Wszystkie zdjęcia (oraz film z przebiegu sesji) stały się głównym elementem strony dmc.gry-online.pl, specjalnie utworzonej na potrzeby całej akcji.

Co więcej, chcąc dodatkowo zaangażować naszych użytkowników, zorganizowaliśmy konkurs na wyżej wymienionej stronie. Każdy z naszych fanów mógł zagłosować na jedną z dziewczyn, a dodatkowo krótko wyjaśnić swój wybór. Autor najbardziej przekonującej argumentacji otrzymał nagrodę, notebooka firmy Samsung.

Zarówno galeria zdjęć, jak i wideo zostały opublikowane nie tylko na stronie konkursu, ale także na naszym portalu, gdzie spotkały się z ogromną popularnością.

Film typu „making of”, prezentujący kulisy sesji zdjęciowej:


Obraz9
Obraz10Komentarze naszych czytelników:

ChesireDog, 25.01.2013, 13:42
„Pozytywnie- coś nowego ^^”

Luki251, 25.01.2013, 15:32
„Trudno było wybrać jedną z sześciu przepięknych dziewczyn. Mój głos oddałem na Pamelę. Nie patrzyłem na to, która modelka ma największy dekolt… no dobra powiedzmy, że to wykraczało poza kryteria oceniania ;). Priorytetem nie była też uroda (wszystkie są bardzo ładne). (…)”

Comments are closed.

Top