WIELKI TURNIEJ WIEDZY O HEROES OF MIGHT AND MAGIC III HD

WIELKI TURNIEJ WIEDZY O HEROES OF MIGHT AND MAGIC III HD

Pierwszy konkurs w formie profesjonalnego, telewizyjnego teleturnieju.

Klient: Ubisoft Polska
Produkt: Heroes of Might and Magic III HD
Strona: http://heroes3hd.gry-online.pl/

Heroes of Might and Magic III to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych gier w historii, która również zaskarbiła sobie niemałe względy pośród ogromnej rzeszy Polskich graczy. Wraz z zapowiedzią reedycji tego klasyka w wersji HD, stanęliśmy więc przed nowym, niesamowitym wyzwaniem – zorganizowaniem godnego konkursu na powrót tego niezwykłego tytułu. Postanowiliśmy postawić naszych użytkowników przed unikalnym zadaniem i wyłonić mistrza wiedzy o HoMM3 w naszym Wielkim Turnieju Wiedzy.

Sam teleturniej został poprzedzony dwoma etapami eliminacji. Pierwszy z nich sprawdzał poprawność oraz prędkość odpowiedzi na wskazany adres email, zaś drugi wymagał już wyłącznie poprawności odpowiedzi na przedstawione pytania podczas rozmowy telefonicznej. Ostatecznie udało nam się wyłonić pięciu szczęśliwców, których zaprosiliśmy do specjalnie przygotowanego studio filmowego w Krakowie, a następnie po ścisłej fazie eliminacji na miejscu – ostateczna trójka uczestników wystąpiła w samym teleturnieju. Zmagania były zażarte, a ostatecznie udało nam się wyłonić absolutnego mistrza wiedzy o HoMM3.

Cała akcja była wyjątkowym i unikalnym doświadczeniem, a także ogromnym wyzwaniem dla całej naszej ekipy. Ostatecznym wynikiem całej akcji była nie tylko solidna kampania promocyjna samej gry, ale także interesujący i jedyny w swoim rodzaju materiał filmowy, który bez cienia wątpliwości można porównać do profesjonalnych produkcji telewizyjnych. Bogatsi w nowe doświadczenia wyznaczyliśmy jednocześnie kolejny kamień milowy pośród bogatej różnorodności naszych kampanii.

Wielki Turniej Wiedzy o Heroes of Might & Magic III HD:


Obraz9
Obraz10Komentarze naszych czytelników:

Damix199 29.01.2015 – 12:20
„Świetny pomysł, spędziłem z herosami lwią część życia więc na pewno spróbuje swoich sił :D”

JarekN 28.01.2015 – 18:57
„Super pomysł 🙂 żałuję, że nie jestem fanem tego uniwersum :D”

bogi1 27.02.2015 15:43
„Więcej takich teleturniejów ! Genialne”

Sethlan 27.01.2015 20:10
„No tego to jeszcze nie było! Konkurs z pewnością nie dla mnie – ale pomysł jest powalający. 😉 „

Comments are closed.

Top