TYPUJ ZE STEELSERIES NA IEM 2016!

TYPUJ ZE STEELSERIES NA IEM 2016!

Zabawa w typowanie wyników finału rozgrywek e-sportowych w Katowicach.

Klient: SteelSeries
Produkt: sprzęt SteelSeries
Strona: http://iem2016.gry-online.pl/

Naszej GOLowa „Ruletka” jest tematem, do którego wracamy regularnie w ramach Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy UEFA w piłce nożnej. Co dwa lata wracamy do tematu, by wspólnie z użytkownikami typować wyniki meczów i walczyć o cenne nagrody. W tym przypadku, zdecydowaliśmy wykorzystać ten system w ramach rozgrywek e-sportowych. Mianowicie, na zlecenie naszego klienta – firmy SteelSeries, zaprosiliśmy naszych użytkowników do zabawy w typowanie wyników prawdziwych meczy odbywających się w ramach Finału Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach.

Użytkownicy naszego portalu tydzień przed rozgrywkami dostali możliwość obstawienia pierwszych wyników, a następnie na bieżąco, przez cztery okrągłe dni, śledząc rozgrywki w Katowicach – typowali zwycięzców na specjalnie przygotowanej, dedykowanej stronie. Na samej stronie, poza tabelkami z wynikami oraz odpowiednimi wizualizacjami w formie drzewek, umieściliśmy również mechanizmy rankingowe, umożliwiające sprawdzenie swojej punktacji. Jednocześnie na stronie znajdowały się podstawowe informacje dotyczące drużyn biorących udział w turnieju oraz ich składy, dzięki czemu osoby nie mające o temacie pojęcia – mogły się pokrótce zapoznać z garścią informacji. Najlepiej typujący zostali nagrodzeni przez firmę SteelSeries zestawami myszek, klawiatur oraz słuchawek.
Cała akcja spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony naszych użytkowników, a nam umożliwiło to przedstawienie sprawdzonej już formuły w nieco innych szatach, co zdecydowanie się sprawdziło. 

Strona konkursowa:

Obraz9
Obraz10Komentarze naszych czytelników:

russakes2, 05.03.2016 19:03
„Fajny konkurs, czy na następnym turnieju będzie coś takiego?”

margol151, 05.03.2016 19:13
„popieram 🙂
fajna sprawa, nawet jeśli sie nie wygra to obstawianie meczy wprowadza ten dreszczyk emocji. lepszy taki hazard niż za kase ;)”

RedDemolca1, 08.03.2016 18:51
„Gratulacje dla wszystkich uczestniczących. Fajna inicjatywa ze strony Gry-Online ;)”

Comments are closed.

Top