Trailer do Assassin’s Creed III

Trailer do Assassin’s Creed III

Akcja dla użytkowników GRYOnline.pl, w ramach której przygotowywali oni trailery do późniejszego wyemitowania w telewizji.

Klient: Ubisoft
Produkt: Assassin’s Creed III
Strona: Wiadomość – Stwórz klip reklamowy Assassin’s Creed III i wygraj 10 000 zł!

Głównym założeniem konkursu było stworzenie krótkiej reklamy TV dla gry Assassin’s Creed III. Zainteresowani musieli stworzyć dokładnie 30 sekundowy film, zawierający materiały audio/wideo z gry, udostępnione przez firmę Ubisoft, jak również własnoręcznie stworzone elementy. Następnie uczestnicy mieli umieścić stworzoną reklamę w serwisie YouTube, jednocześnie umieszczając link do pracy w komentarzach do konkursu.

Zabawa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, gdyż otrzymaliśmy ponad 600 reklam. Zwycięzca otrzymał pokaźną gratyfikację pieniężną o wartości 10 000 PLN, a ponadto jego reklama została wyświetlona w najlepszym czasie antenowym w kanale telewizyjnym Polsat. Ponadto, pięciu autorów których prace otrzymały najwięcej pozytywnych głosów na YouTube, zostało obdarowanych kopią gry Assassin’s Creed III.

Konkurs został przedstawiony za pomocą kilku tekstowych oraz filmowych materiałów opublikowanych na części newsowej GRYOnline.pl. Dzięki popularności newsów oraz nagrodzie pieniężnej, konkurs przyciągnął uwagę profesjonalistów oraz był szeroko komentowany przez naszą społeczność.

Materiał wideo przedstawiający szczegóły konkursu:


Zwycięska praca:


Obraz15
Obraz16

Komentarz zwycięzcy:

„Ten filmik został zrobiony po godzinach, bez budżetu, sprzętem do którego większość ludzi może mieć dostęp wydając 200-300 zł (pomijając aparat, który kosztuje niecałe 3000). Całość opierała się na pomyśle, nie sprzęcie. Oprócz aparatu użyliśmy kilku żarówek połączonych ze sobą w panel i starej ponad 30-40? letniej lampy żarowej kupionej na allegro za 60 zł z zamontowanymi dwoma żarówkami od halogenów za 10 zł każda”

Comments are closed.

Top