STWÓRZ PROJEKT KARTY I ZDOBĄDŹ KOMPUTER!

STWÓRZ PROJEKT KARTY I ZDOBĄDŹ KOMPUTER!

Konkurs na projekt karty do gry w uniwersum Hex: Shards of Fate.

Klient: Gameforge AG
Produkt: Hex: Shards of Fate
Strona: http://hex.gry-online.pl

W przeszłości mieliśmy już do czynienia z kampaniami dla gier karcianych, takich jak Might & Magic: Duel of Champions czy Hearthstone: Heroes of Warcraft, a do każdej z nich podeszliśmy w zupełnie inny sposób. Przy okazji kampanii Hex: Shards of Fate, ponownie mieliśmy szansę obcować z gatunkiem i zaprosiliśmy naszych czytelników do wykazania się pod względem kreatywnym…

Zadaniem konkursu było stworzenie karty, która mogłaby znaleźć się w świecie gry Hex: Shards of Fate. Zaprojektowanie jej wiązało się zatem nie tylko ze stworzeniem ilustracji znajdującej się na karcie, ale również ogólnej jej oprawy, a także tekstów i jej zastosowania w grze. Nasi użytkownicy natychmiast przystąpili do pracy. Łącząc swoje niebanalne umiejętności graficzne ze znajomością uniwersum jak i samej gry , które pokrótce przedstawiliśmy za pomocą przykładów na naszej stronie konkursowej – stworzyli oni kilkadziesiąt kart, które mogłyby znaleźć się w takiej grze.

Ostatecznie wyznaczyliśmy jednego zwycięzcę, który otrzymał potężny komputer z projektem własnej karty znajdującym się na obudowie. Sam konkurs zdecydowanie pokazał, że nawet nasi użytkownicy mogą aktywnie przyczynić się do tworzenia contentu w określonych tytułach.

Zwycięska praca:

Inne, wybrane zgłoszenia:

Obraz9
Obraz10Komentarze naszych czytelników:

RudyKojot 24.04.2015 05:57
„Bardzo fajny konkurs :v Pewnie sporo zacnych prac wpłynie.. sam mam zamiar jedną stworzyć, póki co wacham się między coyotle (z racji ksywki) i samurajskimi królikami :B wszystkim powodzenia życzę!”

wellmiller 01.05.2015 13:22
„Świetna zabawa przy projektowaniu tej karty. Oby więcej takich konkursów.
:D”

odymt 05.05.2015 08:13
„[…] Wielkie dzięki, bardzo miło przeczytać coś takiego.
Przesłana przeze mnie praca jest chyba moją najlepszą. Takie konkursy motywują do rysowania, a za każdą pracą zawsze idzie rozwój”

Comments are closed.

Top