STREFA ASUS PLAY IT COOL PODCZAS IMPREZY GRYOFFLINE 2015

STREFA ASUS PLAY IT COOL PODCZAS IMPREZY GRYOFFLINE 2015

Stanowiska do grania, nowoczesny sprzęt i kuchnia molekularna…

Klient: ASUS
Produkt: sprzęt ASUS
Strona: http://gof2015.gry-online.pl/

W ramach piętnastych urodzin GRY-OnLine S.A. zorganizowaliśmy kolejną edycję corocznej imprezy pod nazwą GRYOffline, której tym roku sponsorem została firma ASUS. W ramach tej współpracy poza rozległą kampanią brandingową, ASUS zagospodarował sporą część przestrzeni i bloku programowego naszej imprezy. Na tę całodniową imprezę organizowaną przez ASUS oraz redakcje GRY-Online.pl i TVGRY.pl zostało zaproszonych przeszło 450 osób z pośród byłych i aktywnych współpracowników obydwu firm, redaktorów, a także wieloletnich użytkowników naszych portali.

Na samej strefie ASUS Play it Cool, która znalazła się na terenie imprezy, można było przede wszystkim pograć na najnowszych gamingowych laptopach ASUS z serii G, a także poobcować z peryferiami komputerowymi ASUS w postaci słuchawek i myszek, czy też sprawdzić najnowszy telefon ASUS Zenfone 2. Na tejże strefie odbył się również turniej najnowszej odsłony popularnej serii bijatyk – Mortal Kombat X, a także minikonkursy w innych znanych i lubianych tytułach. W tej samej strefie można było również spróbować wyjątkowych przysmaków stworzonych w kuchni molekularnej ASUS, w postaci niesamowitych drinków i drobnych przekąsek. Firma ASUS była również pomocna podczas pokazu gry Might & Magic: Heroes VII, który nie odbyłby się bez wsparcia sprzętowego.

Bez wątpienia ASUS w ogromnej mierze przyczynił się do sukcesu wydarzenia GRYOffline 2015, które nie byłoby takie samo bez tej obopólnej współpracy. Jednocześnie, samo wydarzenie było idealnym miejscem do stworzenia dobrego wizerunku firmy, wspierającego takie przedsięwzięcia oraz zaprezentowania najnowszych produktów i technologii firmy.

Zdjęcia ze strefy ASUS Play it Cool:

Obraz9
Obraz10

Comments are closed.

Top