Stań na czele rewolucji i zdobądź wspaniałe nagrody!

Stań na czele rewolucji i zdobądź wspaniałe nagrody!

Konkurs kostiumowy z potężną kartą graficzną jako nagrodą główną.

Klient: NVIDIA, Ubisoft Polska
Produkt: GeForce GTX 970; Assassin’s Creed: Unity
Strona: http://acu.gry-online.pl/

Niejednokrotnie mieliśmy okazję zetknąć się z tematem cosplayu, zarówno w kwestiach naszych akcji niestandardowych jak i na stopie profesjonalnej, współpracując z tymi niezależnymi artystami już od kilku lat. Sam temat tworzenia strojów i przebierania się za postaci popkultury wciąż nie traci na mocy, zdobywając popularność wśród coraz szerszego grona odbiorców. Doszliśmy więc do wniosku – co gdyby zaproponować podobny temat naszym użytkownikom, którzy na co dzień nie mają szczególnych doświadczeń z tworzeniem strojów? Z takim założeniem ruszyliśmy podczas kampanii promocyjnej nowej karty graficznej firmy NVIDIA oraz gry Assassin’s Creed: Unity!

Zachęciliśmy naszych czytelników do wzięcia udziału w zabawie, w której to oni sami mieli umieścić się, dosłownie, w butach rewolucjonisty francuskiego i przedstawić siebie jako uczestnika tych burzliwych czasów. W naszej małej rewolucji wzięło udział przeszło pół setki przebierańców, którzy urzekli nas zarówno pomysłowością przygotowania samych strojów, jak i charakteryzacją oraz całym pomysłem na zdjęcia.

W ramach promocji na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej przedstawiliśmy nie tylko produkty partnera, ale również niuanse dotyczące wykorzystywanych w jego sprzętach technologii. Jest to również akcja wynikająca z wieloletniej już współpracy z firmą NVIDIA oraz kolejny dowód do naszego portfolio udanych promocji i owocnej kooperacji z dużym partnerem.

Nagrodzone stroje

Inne zgłoszenia

Obraz9
Obraz10

Comments are closed.

Top