Redakcyjny Turniej Injustice: Gods Among Us

Redakcyjny Turniej Injustice: Gods Among Us

Redaktorzy GRYOnline.pl walczą w konsolowej bijatyce, a widzowie autorskich materiałów wideo typują wyniki starć.

Klient: Cenega Poland
Produkt: Injustice: Gods Among Us
Strona: http://injustice.gry-online.pl/

Nasze doświadczenie pokazuje, że konkursy z możliwością obstawiania (np. meczów piłki nożnej) są bardzo atrakcyjne dla naszej społeczności. Wynika to z niskiego progu wejścia oraz obecności emocji związanych z rywalizacją. Użyliśmy tej idei, aby stworzyć redakcyjny turniej w grę Injustice: Gods Among Us. Członkowie naszej redakcji dostali wybrane postaci z gry, które najlepiej oddawały charakter redaktorów i którymi toczyli walki z resztą.

Nasi użytkownicy mogli obstawiać swoich faworytów w konkretnych walkach – ten, który poprawnie obstawił największą ilość meczy w jak najkrótszym czasie, otrzymał nagrodę: konsolę do gry (PS3 albo X360). Po każdej walce publikowaliśmy video, pokazujące jak wyglądał pojedynek.

Konkurs odbił się szerokim echem, dzięki ponad piętnastu filmikom z walk ukazującym naszych redaktorów. Aby zachować wysoki poziom materiałów, stworzyliśmy specjalne pomieszczenie do nagrywania walk, opinii członków redakcji czy innych komentarzy.

Wybrane materiały wideo ze starć między redaktorami:
Obraz22
Obraz23

Komentarze naszych czytelników:

bogi1, 22.04.2013, 22:43
„No właśnie więcej takich konkursów. Przy kolejnych bijatykach i nie tylko. (…) Najważniejszy jest turniej. Super się to ogląda”

BliBs_Pl, 23.04.2013, 00:33
„(…)Tak poza tym to zacząłem to oglądać, bo chciałem wiedzieć czy dobrze typuje, a tu się okazało ze świetnie się to ogląda i sama gra nagle mnie zahipnotyzowała, bo wcześniej uważałem, ze to kolejna przeciętna bijatyka. Co więcej nagle mam chęć na przeczytanie komiksów DC”

boojan27 28.04.2013 18:16
„Podsumuje turniej jednym zdaniem – Jaaa chce jeszcze raz! :)))”

Parker, 28.04.2013 19:40
„Z wielkim zainteresowaniem śledziłem turniej. A skoro redaktorom też dostarczył dużo frajdy, to nie widzę powodów by z korzyścią dla wszystkich nie organizować tego typu imprez częściej. Proszę tylko o streaming na żywo :)”

Kamoq, 28.04.2013, 21:27
„Gratuluje przeprowadzenia świetnego turnieju i konkursu. Gratuluje zwycięzcom. Ogólnie widowisko przednie oby więcej takich :)”

Comments are closed.

Top