Przeżyj ponownie 20 lat Playstation!

Przeżyj ponownie 20 lat Playstation!

Akcja wspominkowa z okazji 20 urodzin konsoli Sony PlayStation.

Klient: Sony Computer Entertainment.
Produkt: Sony PlayStation.
Strona: http://20latps.gry-online.pl/

Bez wątpienia konsola Sony PlayStation odegrała niezwykle istotną rolę wśród wielu graczy na całym świecie, w tym naszych czytelników – dla wielu będąc pierwszą posiadaną konsolą. Zaproszeni przez Sony Computer Entertainment do współpracy przy obchodach tej okrągłej rocznicy – z radością postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tego wspaniałego wydarzenia.

Chcąc wspólnie z naszymi użytkownikami powspominać te minione 20 lat z „szarakiekiem” i jego następcami, zaprosiliśmy wszystkich do wspólnej zabawy. Zastanawiając się jak najlepiej zawrzeć tak długi okres czasu w jednym tworze, wpadliśmy na pomysł stworzenia kolażu, który zobrazuje najważniejsze wspomnienia dotyczące konsol Sony. Nagroda była warta świeczki, gdyż zwycięzca otrzymał Sony PlayStation 4 w wersji 20th Anniversary, specjalną i limitowaną serię tej konsoli, wydanej jedynie w ilości 12 300 sztuk, każda oddzielnie numerowana. W efekcie otrzymaliśmy niemalże dwieście zgłoszeń pełnych nostalgii i wspomnień fanów gier spod znaku Sony. W ramach akcji postawiona została również dedykowana strona, na której poza informacjami dotyczącymi konkursu zapoznać się można było również ze szczegółowym przedstawieniem limitowanej konsoli w formie tekstowej i zdjęciowej.

Zwycięska praca:

Wyróżnione zgłoszenia:

Obraz9
Obraz10Komentarze naszych czytelników:

NewMe 16.01.2015 18:40
„Kurcze, wygrałem 🙂 Czad! Dziękuję za wybranie mojej pracy i słowa uznania od forumowiczów. Planowałem dodać jeszcze więcej detali (Snake!) lecz czas nie pozwolił ale zabawa była i tak przednia 🙂 Pozdrawiam wszystkich i do następnego konkursu …

norkiew 16.01.2015 15:02
„Jak tylko zobaczyłem tą pracę, od razu wiedziałem, że wygra. Gratulacje! (wcale nie będę ukrywał, że zwycięzcy niebywale zazdroszczę ;)”

boojan27 19.12.2014 14:54
„O rany, nagroda tak kusząca, że aż kusi by spróbować swoich sił…”

Comments are closed.

Top