#PRAWDA JEST TAKA ŻE… ZORGANIZOWALIŚMY KAMPANIĘ SPRITE

#PRAWDA JEST TAKA ŻE… ZORGANIZOWALIŚMY KAMPANIĘ SPRITE

Konkurs na wykonanie zdjęcia z napojem Sprite i stanowiskiem do grania.

Klient: Coca-Cola Company
Produkt: Sprite
Strona: http://prawdajesttakaze.gry-online.pl

Gry-Online to świetne miejsce to reklamowania nie tylko gier, ale także innych produktów, pośrednio związanych z tematyką gamingu. Z przyjemnością przystąpiliśmy do akcji promocyjnej Sprite. Zadanie konkursowe było bardzo proste, co z pewnością przyciągnęło chętnych do udziału, ale wymagało jednocześnie pomysłowości.

Uczestnicy zostali poproszeni o przesłanie nam zdjęcia swojego stanowiska komputerowego, na którym jednocześnie znajdował się produkt Sprite oraz hasło konkursowe #prawdajesttakaze, uzupełnione o ciekawe rozwinięcie. Ostatecznie zdjęcie wraz z hasłem miały tworzyć pomysłową całość. W wyniku konkursu otrzymaliśmy przeszło 200 zgłoszeń, a nagrodzone osoby zostały obdarowane zapasem puszek napoju Sprite, jak również i główną nagrodą w postaci konsoli PlayStation 4 wraz z grą Rayman: Legends i specjalnymi słuchawkami do konsoli.

Dzięki tej akcji, po raz kolejny byliśmy w stanie, z sukcesem, przedstawić duży produkt nie związany z rynkiem gier wideo.

Zwycięska praca:

Pozostałe nagrodzone prace:

Obraz9
Obraz10Komentarze naszych czytelników:

Bezi2598 14.05.2015 14:31
„No i to jest konkurs.”

pawlo2015 02.06.2015 15:45
„Konkurs Prawda jest taka, że… jest super dobry”

CheshireDog 20.06.2015 18:41
„Dzięki wielkie za docenienie mojej pracy, naprawdę cieszę się z wygranej! 🙂
Jestem mega zaskoczony
Co do idei mojej pracy: chciałem ukazać, że grając w daną grę przenosimy się do jej świata np. Outlast- mroczna piwnica. Idąc tym samym tokiem jeżeli grałbym np. w GTA to zrobiłbym zdjęcie na ruchliwej ulicy. W tym samym tonie ułożyłem też hasło gamingowe. […]”

Comments are closed.

Top