NA WIRTUALNYM POLU BITWY – POTĘŻNA PROMOCJA GRY BATTLEFIELD V

NA WIRTUALNYM POLU BITWY – POTĘŻNA PROMOCJA GRY BATTLEFIELD V

Niestandardowa akcja promocyjna składająca się z dwóch konkursów oraz trzech materiałów wideo z gościnnym występem zawodowych snajperów.

Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: Battlefield V
Strona konkursu BFV-Beta: http://bfvbeta.gry-online.pl
Strona konkursu BFV-Launch: http://bfv.gry-online.pl

Na premierę gry Battlefield V postawiliśmy w stan gotowości bojowej całą redakcję. Wraz z firmą Electronic Arts Polska zorganizowaliśmy potężną, niestandardową akcję promocyjną nowego tytułu, na którą składały się dwa konkursy oraz trzy materiały wideo. Cała akcja rozegrała się w dwóch etapach: w czasie bety gry oraz w okresie okołopremierowym.

Podczas otwartej bety Battlefield V zaprosiliśmy naszych użytkowników do wzięcia udziału w konkursie polegającym na nagraniu najlepszej i najbardziej emocjonującej akcji z gry. Do właściciela zwycięskiego wideo powędrował zestaw składający się z konsoli Xbox One X, 65” telewizora oraz gamingowych słuchawek Astro.

Przy okazji premiery poszliśmy o krok dalej. Nasza redakcja wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej stylizowanej na klimat II wojny światowej. Wizerunkiem redaktorów zaopiekował się specjalista z grupy rekonstrukcyjnej oraz charakteryzatorka. Do wykonania fotografii w wojennym klimacie zaprosiliśmy także naszych użytkowników, a zdjęcia laureatów umieściliśmy we wspólnej galerii na stronie konkursowej. W tym konkursie przyznaliśmy laureatom konsolę Xbox One X, 5 myszy Logitech oraz gadżety z logiem BFV.

Do promowania obu konkursów, oprócz przestrzeni reklamowej, wykorzystaliśmy również treści redakcyjne oraz media społecznościowe.

Ponadto, w ramach kampanii reklamowej w serwisie YouTube opublikowaliśmy trzy materiały wideo. Planem zdjęciowym była strzelnica długodystansowa Pawłów, gdzie pod czujnym okiem ekspertów przedstawiliśmy najważniejsze aspekty Battlefield, takie jak: strzelanie snajperskie, destrukcja otoczenia za pomocą kuli z karabinu, czy też kwestia współpracy i reanimacji w strzelaninach.

Film „Prawdziwy karabin snajperski kontra osłony z gier”

Film „Czy w realu trafiłbyś wroga z 1 000 metrów?”

Film „Co zmienia reanimacja w strzelaninach”

Obraz9
Obraz10
Obraz10

Comments are closed.

Top