HISTORIA JEDNEGO NAPADU W BATTLEFIELD: HARDLINE

HISTORIA JEDNEGO NAPADU W BATTLEFIELD: HARDLINE

Interaktywna historia i serial z udziałem redakcji i czytelników.

Klient: Electronic Arts Polska
Produkt: Battlefield: Hardline
Strona: http://hardline.gry-online.pl/

Seria Battlefield jest już flagowym produktem firmy Electronic Arts, a najnowsza odsłona o podtytule „Hardline”, w przeciwieństwie do poprzednich części przedstawia starcia policjantów i złodziei zamiast działań wojennych, traktując temat w nieco prześmiewczy sposób – nabijając się z amerykańskich filmów o podobnej tematyce. Postanowiliśmy nie być gorszymi i czym prędzej przystąpiliśmy do kolejnej kampanii reklamowej!

Chcąc zachować lekko humorystyczny klimat, a jednocześnie zaangażować naszych czytelników do wspólnej zabawy, stworzyliśmy serwer gry Battlefield: Hardline, na który co drugi dzień zapraszaliśmy chętnych graczy, a następnie rozgrywaliśmy serię pojedynków, których wydarzenia w ostatecznym rozrachunku wpływały na przebieg interaktywnej historii wideo. W ten sposób stworzyliśmy krótki serial, w którym wystąpili pracownicy GRY-Online, który przedstawiał również wydarzenia z pola bitwy w formie reportażu, a nasi użytkownicy mieli bezpośredni wpływ na to, w którym kierunku przechylała się szala zwycięstwa.

W efekcie przedstawiliśmy większą część gry, jej trybów oraz map, tworząc unikalny materiał promocyjny. Gracze, którzy wykazywali największego ducha pracy zespołowej zostali również nagrodzeni kodami premium do Battlefield: Hardline. Stworzone materiały filmowe cieszyły się niemałą popularnością, a gracze z chęcią dołączali do nas w starciach na polu bitwy.

Plakat akcji:

Historia Jednego Napadu odc. 1:


Historia Jednego Napadu odc. 2:


Historia Jednego Napadu odc. 3:


Historia Jednego Napadu odc. 4:


Historia Jednego Napadu odc. 5:


Historia Jednego Napadu odc. 6:


Historia Jednego Napadu odc. 7:


„Bloopery” z planu filmowego::


Obraz9
Obraz10Komentarze naszych czytelników:

MaXXii 22.03.2015 21:26
„No to super że będzie materiał, pośmiejemy się 😀 coś cię tam wyfiglowali :D.”

NicoMarcin 06.04.2015 11:38
„Cała akcja to sukces! Jedyne co, to przydałoby się, żeby w ostatnim epizodzie było więcej fabuły :D. Może zorganizujecie coś podobnego przy okazji premiery GTA na pecety?”

qkiz66 08.04.2015 16:56
„Ukłony dla wszystkich. Dawno tak miło się nie grało. Widzę, że moje helitaxi przy podboju zostało docenione 🙂
Wiem, że organizacja takich imprez to sporo zachodu, ale może by regularnie organizować małe turnieje? 🙂 Może nie z takimi nagrodami, ale osobiście dla samej satysfakcji też bym pograł.
Chłopaki z GOL – chapeau bas za robotę jaką w to wszystko włożyliście.”

Tazzar 09.04.2015 18:00
„Gratulacje Panowie, kawał dobrej roboty. EA powinno wam przesłać jedną pełną walizeczkę za taki dobry PR.”

Comments are closed.

Top