FOTELPUNK2117

FOTELPUNK2117

Futurystyczny konkurs pisarski, w którym nagrodami były wygodne fotele dla graczy.

Klient: SPC Gear
Produkt: fotele gamingowe
Strona konkursu: http://fotelpunk.gry-online.pl/

Granie w ulubione gry wideo jest czynnością silnie stacjonarną, a sami gracze posiadają zdolność do pozostawania we względnym bezruchu podczas długich godzin wirtualnej rozgrywki. Na szczęście, wraz z popularyzacją gamingu, na rynku foteli pojawiły się dedykowane rozwiązania pozwalające cieszyć się grą w całkowitym komforcie i odpowiednim wsparciu dla pleców. Wraz z firmą SPC Gear przygotowaliśmy konkurs „Fotelpunk 2117”, w którym zwycięzcy zostali obdarowani wybranymi przez siebie modelami i wariantami kolorystycznymi foteli z linii gaming. Do promowania akcji wśród naszych użytkowników zostały wykorzystana nie tylko przestrzeń reklamowa, ale również kanały w mediach społecznościowych (Facebook) i treści redakcyjne.

Zadanie konkursowe było proste – zaprosiliśmy naszych użytkowników do popuszczenia wodzy wyobraźni i opisania, jak według nich będą wyglądały fotele dla graczy za 100 lat. Konkursy pisarskie cieszą się dużą popularnością ze względu na przystępną formę, a niewielki próg wejścia przyjęty w tym konkursie (tekst do 2000 znaków) sprawił, że otrzymaliśmy około 380 zgłoszeń. Uczestnicy konkursu podeszli do tematu na różne sposoby: jedni opisywali skomplikowane, mechaniczne uprzęże, inni technologię holograficzną, a jeszcze inny bezpośrednie połączenia człowiek-maszyna rodem z filmów science-fiction.

Organizacja konkursu była także okazją do wymiany i ujednolicenia foteli w naszych pomieszczeniach biurowych, co zaowocowało długotrwałym lokowaniem produktu we wszystkich materiałach wideo przygotowywanych przez zespół TVGRY.pl na przestrzeni wielu kolejnych miesięcy (VOD, stream).

Obraz9
Obraz10
Obraz10

Comments are closed.

Top