FAR CRY 5 – DOŁĄCZ DO KULTU „BRAMY EDENU”

FAR CRY 5 – DOŁĄCZ DO KULTU „BRAMY EDENU”

Niestandardowa akcja składająca się z naukowego materiału wideo oraz konkursu na ulotkę graficzną.

Klient: Ubisoft Polska
Produkt: Far Cry 5
Strona konkursu: http://farcry5.gry-online.pl

Niejednokrotnie przeprowadzane konkursy graficzne utwierdziły nas w przekonaniu, że wśród użytkowników GRY-Online znajdują się utalentowani artyści z niebanalnym podejściem do zadań. We współpracy z firmą Ubisoft Polska przygotowaliśmy dla nich konkurs, który charakteryzował się dość niskim progiem wejścia, co pozwoliło zebrać nam dużą galerię różnorodnych prac.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie ulotki graficznej zachęcającej do dołączenia do kultu „Bramy Edenu”. Uczestnicy mogli przygotować tradycyjny kolaż, dowolny remake klasycznej ulotki albo zaskoczyć nas zupełnie nowym, niekonwencjonalnym podejściem do tematu. Dla wyróżnionych przygotowaliśmy trzy rodzaje pakietów nagród: unikalne gadżety rodem z nowej produkcji studia Ubisoft (survivalowe plecaki, t-shirty, czapki truckerki, metalowe otwieracze do piwa w kształcie niedźwiedzia oraz podstawki do piwa), a ponadto dla zwycięzcy główną nagrodą była konsola Sony PlayStation 4 Pro. Łącznie nagrodziliśmy 20 osób.

Strona konkursowa wzbogacona została o materiał zrealizowany przez zespół TVGRY.pl opowiadający o genezie rozłamów oraz religijnych wojen w Stanach Zjednoczonych, które zainspirowały kult „Bramy Edenu” z gry Far Cry 5. Film zyskał interesującego naukowego sznytu dzięki obecności zaproszonej doktor Pauliny Napierały (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych), która podzieliła się swoją wiedzą na powyższy temat. Dzięki solidnemu podejściu do tematu i nietypowemu przeanalizowaniu socjologicznego aspektu gry, materiał spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród widzów.

Całość akcji zgromadziła galerię ciekawych i ambitnych prac autorstwa utalentowanych grafików, którzy niejednokrotnie pochodzili do tematu niebanalnie. Prace te oraz wysokiej klasy materiał wideo, klient może wykorzystać do dalszej promocji.

Film „Fabuła Far Cry 5 kontra rzeczywistość”

Zwycięzca

Pozostałe wyróżnione prace:

Obraz9
Obraz10
Obraz10

Comments are closed.

Top