DYWIZJON GEFORCE, CZYLI KONKURS DLA FANÓW SAMOLOTÓW!

DYWIZJON GEFORCE, CZYLI KONKURS DLA FANÓW SAMOLOTÓW!

Historyczny materiał filmowy o samolotach oraz konkurs wideo.

Klient: NVIDIA
Produkt: Karty graficzne NVIDIA GeForce
Strona: http://dywizjongeforce.gry-online.pl

Co łączy samoloty i podzespoły komputerowe? Takie pytanie zadaliśmy sobie, przygotowując dla naszych czytelników nowy, świetny konkurs poprzez ciekawą akcję promocyjną. Chodzi oczywiście o grę War Thunder, która posłużyła nam jako pośrednik do przedstawienia najnowszych kart graficznych firmy NVIDIA. Chcąc podejść do tematu unikalnie, pokusiliśmy się o zupełnie nowe dla nas doświadczenie, by w należyty sposób zobrazować to, co chcieliśmy przedstawić.

Podczas kilku intensywnych dni pracy stworzyliśmy pięć odcinków programu na miarę produkcji telewizyjnej, w których przedstawiliśmy pięć różnych modeli samolotów i zestawiliśmy ich możliwości technicznie w pomysłowy sposób łącząc z cechami kart graficznych firmy NVIDIA. Cały materiał filmowy został stworzony podczas nocnych zdjęć we współpracy z profesjonalną ekipą filmową na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, dzięki czemu byliśmy w stanie przedstawić prawdziwe modele samolotów. Zaś sam detal kart graficznych został nakręcony w specjalnie przygotowanym do tego studio. Dzięki temu powstałe materiały filmowe są na naprawdę wysokim i profesjonalnym poziomie.

Kolejnym etapem było zachęcenie naszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie, gdzie w dwóch trybach – standardowym oraz weteran, uczestnicy mieli stworzyć własne produkcje filmowe. W standardzie poprosiliśmy o pomysłowe przedstawienie samej gry. Zaś w trybie weterana zachęciliśmy uczestników do stworzenia własnych zestawień wybranych samolotów z posiadanym przez nich sprzętem, na wzór materiałów, które sami wcześniej stworzyliśmy (uwzględniając w tym stworzenia autorskiego materiału wideo).

W efekcie całej akcji, poza stworzonymi przez nas materiałami filmowymi, napłynęło do nas multum niesamowicie ambitnych i ciekawych prac autorstwa domorosłych filmowców-graczy. Jednocześnie kolejne potężne doświadczenie dla nas w ramach tworzenia profesjonalnych produkcji filmowych.

Zwycięzca w kategorii STANDARD:


Zwycięzca w kategorii WETERAN:


Program „Dywizjon GeForce”:


Obraz9
Obraz10Komentarze naszych czytelników:

Sethlan 11.06.2015 18:12
„Muszę przyznać, że przy pierwszym miejscu STANDARD nawet się zaśmiałem.
Gratuluję zwycięzcom, nie byle jakiej nagrody. ;)”

K4RO8 11.06.2015 18:15
„Mam nadzieję, że zobaczymy więcej konkursów typu montaż video w nie dalekiej przyszłości. Chętnie bym wziął udział ponownie. Świetny pomysł, szkoda tylko że nie rozdzieliście bardziej nagród. Różnica w nagrodzie między wygranym, a pozostałymi miejscami jest moim zdaniem sporo za duża. Nie mniej dzięki za wyróżnienie. […]”

BarteQus 11.06.2015 19:54
„Dziękuję za docenienie mojej pracy 😀 I gratuluję zwycięzcy z trybu „Weteran” oraz wszystkim wyróżnionym ;)”

Comments are closed.

Top