Kontakt

 

Kontakt dot. reklamy video:

Kontakt z GRY-OnLine S.A.:


email: mediafarm@mediafarm.pl
web: http://mediafarm.pl
telefon: (22) 661 53 50


email: reklama@gry-online.pl
web: www.gry-online.pl
telefon: (12) 626 12 50


GRY-Online S.A.
ul. Gabrieli Zapolskiej 16A
30-126 Kraków

Jak możemy Ci pomóc? Zapraszamy do kontaktu!

Michał BobrowskiDyrektor Zarządzający
michal.bobrowskigry-online.pl
Mój profil naPasjonat rynku gier video, dalekich podróży oraz muzyki operowej. Swoją przygodę z grami rozpoczynał w erze komputerów 8-bitowych. W latach 1995-2000 związany z rynkiem reklamy zewnętrznej. Od roku 2001 swoje zamiłowanie do wirtualnej rozrywki i zagadnień związanych z reklamą internetową łączy pracą w GRY-OnLine S.A., spółce będącej niekwestionowanym liderem polskich mediów poświęconych tematyce gier. Od 2011 pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu tej Spółki. Absolwent studiów MBA w Wyższej Szkole Zarządzania / Polish Open University.

Michał RamzHead of Paid Products
michal.ramzgry-online.pl
Mój profil na


Entuzjasta gier, muzyki i sprzętu elektronicznego. Przygodę z komputerami rozpoczął w przedszkolu, co wpłynęło na resztę jego życia. Absolwent AGH w Krakowie, organizator wielu imprez związanych z eSportem oraz konwentów anime. Zdobyte doświadczenie organizatorskie wykorzystuje w swej pracy w GRY-OnLine S.A. Prywatnie fan rocka i cięższych brzmień, klasycznych RPG oraz gier planszowych.

Izabela BudzyńskaSpecjalista d/s Sprzedaży i Marketingu
izabela.budzynskagry-online.pl
Mój profil na


Fanka gier komputerowych, szczególnie skradanek i cRPG od których rozpoczęła swoją przygodę, a teraz rozwija swoją pasję na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, gdzie obroniła pracę magisterską pt. "Transakcje internetowe w sieciach Deep Web i Darknet przy użyciu kryptowaluty bitcoin". Prywatnie miłośniczka muzyki metalowej i elektronicznej, filmów akcji oraz bardzo słabych horrorów, dziennikarstwa Dmitrija Głuchowskiego, komiksów DC oraz rysowania.

Robert JachMłodszy Specjalista d/s Sprzedaży i Marketingu
robert.jachgry-online.pl
Mój profil naMiłośnik gier komputerowych, fabularnych i planszowych, oraz szeroko rozumianej kultury popularnej, głównie o tematyce sci-fi i horroru. W wieku 8 lat po raz pierwszy odpalił Dooma. To traumatyczne przeżycie ukierunkowało jego pasje na całe życie. Grafik. Wieczorami rysuje komiksy.

Dominik GajęckiSpecjalista d/s Sprzedaży i Marketingu
dominik.gajeckigry-online.pl
Mój profil naPsycholog z wykształcenia, pisarz z pasji, gracz z powołania. Absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, gdzie obronił pracę magisterską pt. „Analiza psychologicznych składników osobowości graczy komputerowych”. W grach poszukuje przede wszystkim dobrze opowiedzianej historii, barwnego świata oraz niezapomnianych postaci. W reklamie – intrygującej formy, dobrze zdefiniowanej grupy docelowej i skutecznego przekazu. Entuzjasta muzyki filmowej, kolekcjonerskich gier karcianych, a także tradycyjnych gier fabularnych.

Krystian OrzechowskiMłodszy Specjalista d/s Sprzedaży i Marketingu
krystian.orzechowskigry-online.pl
Mój profil na
Zakochany w grach komputerowych (z naciskiem na te fabularne), dobrych książkach z gatunku szeroko rozumianej fantastyki oraz muzyce – zarówno jej odbiorze, jak i tworzeniu. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Kulturoznawstwa i Wiedzy o Mediach. Swoją przygodę z branżą gier rozpoczynał jako dziennikarz, by ostatecznie zająć się marketingiem i reklamą.

Anna Ozimkowska


Młodszy Specjalista d/s Sprzedaży i Marketingu
anna.ozimkowskagry-online.pl
Mój profil na

Absolwentka Bezpieczeństwa Narodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Marketingu Internetowego na AGH w Krakowie. Multitasker, entuzjasta muzyki alternatywnej i śpiewania. W wolnych chwilach tworzy własne kawałki.

Top