Kontakt

 

Kontakt dot. reklamy video:

Kontakt z GRY-OnLine S.A.:


email: mediafarm@mediafarm.pl
web: http://mediafarm.pl
telefon: (22) 661 53 50


email: reklama@gry-online.pl
web: www.gry-online.pl
telefon: (12) 626 12 50


GRY-Online S.A.
ul. Gabrieli Zapolskiej 16A
30-126 Kraków

Jak możemy Ci pomóc? Zapraszamy do kontaktu!

Michał BobrowskiDyrektor Zarządzający
michal.bobrowskigry-online.pl
Mój profil naPasjonat rynku gier video, dalekich podróży oraz muzyki operowej. Swoją przygodę z grami rozpoczynał w erze komputerów 8-bitowych. W latach 1995-2000 związany z rynkiem reklamy zewnętrznej. Od roku 2001 swoje zamiłowanie do wirtualnej rozrywki i zagadnień związanych z reklamą internetową łączy pracą w GRY-OnLine S.A., spółce będącej niekwestionowanym liderem polskich mediów poświęconych tematyce gier. Od 2011 pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu tej Spółki. Absolwent studiów MBA w Wyższej Szkole Zarządzania / Polish Open University.

Michał RamzHead of Paid Products
michal.ramzgry-online.pl
Mój profil na


Entuzjasta gier, muzyki i sprzętu elektronicznego. Przygodę z komputerami rozpoczął w przedszkolu, co wpłynęło na resztę jego życia. Absolwent AGH w Krakowie, organizator wielu imprez związanych z eSportem oraz konwentów anime. Zdobyte doświadczenie organizatorskie wykorzystuje w swej pracy w GRY-OnLine S.A. Prywatnie fan rocka i cięższych brzmień, klasycznych RPG oraz gier planszowych.

Izabela BudzyńskaSpecjalista d/s Sprzedaży i Marketingu
izabela.budzynskagry-online.pl
Mój profil na


Fanka gier komputerowych, szczególnie skradanek, która rozwija swoją pasję na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu. Aktualnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Prywatnie miłośnik muzyki metalowej, kultury Finlandii, komiksów oraz rysowania.

Robert JachMłodszy Specjalista d/s Sprzedaży i Marketingu
robert.jachgry-online.pl
Mój profil naMiłośnik gier komputerowych, fabularnych i planszowych, oraz szeroko rozumianej kultury popularnej, głównie o tematyce sci-fi i horroru. W wieku 8 lat po raz pierwszy odpalił Dooma. To traumatyczne przeżycie ukierunkowało jego pasje na całe życie. Grafik. Wieczorami rysuje komiksy.

Dominik GajęckiSpecjalista d/s Sprzedaży i Marketingu
dominik.gajeckigry-online.pl
Mój profil naPsycholog z wykształcenia, pisarz z pasji, gracz z powołania. Absolwent Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, gdzie obronił pracę magisterską pt. „Analiza psychologicznych składników osobowości graczy komputerowych”. W grach poszukuje przede wszystkim dobrze opowiedzianej historii, barwnego świata oraz niezapomnianych postaci. W reklamie – intrygującej formy, dobrze zdefiniowanej grupy docelowej i skutecznego przekazu. Entuzjasta muzyki filmowej, kolekcjonerskich gier karcianych, a także tradycyjnych gier fabularnych.

Top